Co je Czeska Panda

strona

Czeska Panda, człowiek-panda, żyje, żeby jeść i pić piwo. Superbohater, który obeżre Twoją lodówkę, zadziwi apetytem najbardziej waleczne babcie i pozostawi nawet najbogatszy kraj w stanie klęski głodowej. Mknie przez śniegi i zawieje do Biedronki po zimnego Lecha. W chwili obecnej, z braku Biedronek na stanie, z racji, że żyje na wygnaniu w Azji, mknie przez tajfuny i tsunami po zimnego Kirina z automatu z piwem.

Pochodzi z małego miasta na granicy polsko-czeskiej. Na studia nie dostała się na nic przyzwoitego, więc skończyła na kulturoznawstwie Dalekiego Wschodu na UJocie. Stamtąd wysłali ją na stypendium do Japonii, do Hirakaty, małej mieściny (jakieś 400 tysięcy mieszkańców) między Osaką a Kioto, gdzie tak obżarła się sushi, że tęskni za kabanosem z rohlikiem. Próbuje mówić po tubylczemu, ale wychodzi bulgot. Tak jakby rozumie czeski, bo się naoglądała české pohádky pandziątkiem będąc. Symuluje umiejętność mówienia po angielsku.

Uwielbia rosyjską literaturę, co prawdopodobnie zabiło w niej radość życia. Nikt jej teraz nie rozumie z wyjątkiem czekolady. Terry Pratchett, Karel Čapek i Stanisław Lem to pandzia trójca święta.

Kontakt: nox-nox[małpa]tlen.pl lub http://ask.fm/annoxi

Czeska Panda zaraz zje tego kraba, więc się cieszy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s